Havárie vody

Když se nečekaně stane havárie vody, koho zavoláte? Pro případ nouze si uložte kontakt na spolehlivého instalatéra. Nikdy totiž nevíte, kdy budete jeho služby potřebovat. V případě havárie vodoinstalace v rodinném či bytovém domě je potřeba do nejdříve odhalit příčinu. S tím vám pomůže kontaktovaný profesionál. Vy sami se ale nejdříve pokuste zavřít přívod vody pro minimalizování případných škod.

Náprava a řešení havárie vody si žádá komplexní postup. V lokalitách Jižní Čechy, Českobudějovicko, Českokrumlovsko a Třeboňsko je možné využít havarijní servis do 24 hodin. A přesně to je rychlost, jakou v případě potřeby jistě oceníte. K tomu navíc získáte spolehlivé řešení problému s kvalifikovanou nápravou tak, aby k další havárii už nedošlo. Včasnou reakcí a kontaktováním odborníků si můžete ušetřit tisíce korun.

V rámci prevence havárií nezapomínejte také na pravidelné servisní prohlídky topné soustavy a vodoinstalace. Ve většině případů tím splníte zákonnou povinnost, a navíc bude menší riziko, že skutečně dojde k havárii. Na druhou stranu ale opravdu nikdy nevíte, kdy kontakt na šikovné a rychlé instalatéry oceníte.